Jadłospis dla Spark Academy

Ważne! Instrukcja nowej wersji systemu Kid-eat

Szanowni Państwo, prosimy o weryfikację danych w zakładce "moje konto" --> edytuj swoje dane --> najważniejsze adres e-mailowy, numer telefonu oraz Państwa dane w profilu rodzica - nie dziecka. Dodatkowo prosimy o weryfikację klasy dziecka --> przy danych dziecka "edytuj". W przeciągu najbliższych dni przeprowadzimy aktualizację systemu w związku z czym na Państwa adres e-mailowy wyślemy instrukcję logowania/zamawiania oraz nowe hasło do pierwszego logowania.

https://kid-eat.com

https://kid-eat.com/wp-content/uploads/2023/11/Instrukcja-rodzice-kid-eat.pdf

WAŻNE!

Szanowni Państwo, Od 02.01.2024 r. obowiązuje nowy system kid-eat. Adres logowania rpk.kid-eat.com, login obecny adres e-mail, hasło pierwszego logowania otrzymali Państwo w wiadomości na e-mail razem z instrukcją. **prosimy o sprawdzenie również folderu SPAM, Oferty** wpisując "kid-eat". https://kid-eat.com https://kid-eat.com/wp-content/uploads/2023/11/Instrukcja-rodzice-kid-eat.pdf

Bufet "marche"

Każdy z nas lubi mieć wybór. Dlatego codziennie dostarczamy do szkoły bufet typu "marche", w którym dziecko ma możliwość wyboru zarówno dania głównego, jak i dodatków i może skomponować na talerzu najbardziej preferowany zestaw. Nie wpływa to na podstawową cenę dania głównego. Dopłata dotyczy tylko dań dietetycznych: wegetariańskiego i bezglutenowego - zgodnie z aktualnym cennikiem na stronie.

Opcja "Dieta"

Wybierając jedną z dwóch opcji diety, np. wegetariańską, danie główne jest podawane z wegetariańskim zamiennikiem, np. zamiast filetu z kurczaka podawane są kotleciki warzywne. Reszta dodatków pozostaje taka sama jak w standardowym jadłospisie. Pamiętaj, aby przy wyborze diety zaznaczyć rodzaj posiłku, np. zupa lub danie główne. UWAGA! Menu diet specjalnych np. bezglutenowa, bezmleczna itp. jest niezależne od standardowego jadłospisu i może się znacząco różnić.

ALERGENY POKARMOWE :

1. Gluten 2. Skorupiaki i produkty pochodne. 3. Jaja i produkty pochodne. 4. Ryby i produkty pochodne. 5. Orzeszki ziemne produkty pochodne. 6. Soja i produkty pochodne. 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). 8. Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje/orzech pistacjowy, orzechy makadamia i produkty pochodne. 9. Seler i produkty pochodne. 10. Gorczyca i produkty pochodne. 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne. 12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2. 13. Łubin i produkty pochodne. 14. Mięczaki i produkty pochodne. Wobec tego, że czasami otrzymujemy od dostawców zamienniki produktów, w menu wpisujemy rozszerzony zakres alergenów

Cennik


Danie główne, zupa, napój - 16.00 zł
Danie główne, napój - 14.00 zł
Zupa, napój - 7,00 zł
Dieta - dodatkowo 1zł
Opakowanie na wynos 1zł