Jadłospis dla Spark Academy

ALERGENY POKARMOWE :

Mleko oraz jego przetwory (1); Gluten (2) ; Jajka i produkty pochodne (3) ; Seler i produkty pochodne (4) ; Ziarno sezamu ; Soja, Orzechy (5)

Bufet "marche"

Każdy z nas lubi mieć wybór. Dlatego codziennie dostarczamy do szkoły bufet typu "marche", w którym dziecko ma możliwość wyboru zarówno dania głównego, jak i dodatków i może skomponować na talerzu najbardziej preferowany zestaw. Nie wpływa to na podstawową cenę dania głównego. Dopłata dotyczy tylko dań dietetycznych: wegetariańskiego i bezglutenowego - zgodnie z aktualnym cennikiem na stronie.

Opcja "Dieta"

Wybierając jedną z dwóch opcji diety, np. wegetariańską, danie główne jest podawane z wegetariańskim zamiennikiem, np. zamiast filetu z kurczaka podawane są kotleciki warzywne. Reszta dodatków pozostaje taka sama jak w standardowym jadłospisie. Pamiętaj, aby przy wyborze diety zaznaczyć rodzaj posiłku, np. zupa lub danie główne. UWAGA! Menu diet specjalnych np. bezglutenowa, bezmleczna itp. jest niezależne od standardowego jadłospisu i może się znacząco różnić.

Cennik


Danie główne, zupa, napój - 16.00 zł
Danie główne, napój - 14.00 zł
Zupa, napój - 7,00 zł
Dieta - dodatkowo 1zł
Opakowanie na wynos 1zł