jadłospis dla szkoły Belward

Jadłospis

Zobacz

Cennik


ł
Zupa, danie główne, napój - 15,00 zł
Danie główne, napój - 13,00 zł
Zupa, napój - 6,00 zł
Deser - 4,00zł
Dieta -1,00zł

ALERGENY POKARMOWE :

1. Gluten 2. Skorupiaki i produkty pochodne. 3. Jaja i produkty pochodne. 4. Ryby i produkty pochodne. 5. Orzeszki ziemne produkty pochodne. 6. Soja i produkty pochodne. 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). 8. Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje/orzech pistacjowy, orzechy makadamia i produkty pochodne. 9. Seler i produkty pochodne. 10. Gorczyca i produkty pochodne. 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne. 12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2. 13. Łubin i produkty pochodne. 14. Mięczaki i produkty pochodne. Wobec tego, że czasami otrzymujemy od dostawców zamienniki produktów, w menu wpisujemy rozszerzony zakres alergenów

Opcja "dieta"

Wybierając jedną z dwóch opcji diety, np. wegetariańską, danie główne jest podawane z wegetariańskim zamiennikiem, np. zamiast filetu z kurczaka podawane są kotleciki warzywne. Reszta dodatków pozostaje taka sama jak w standardowym jadłospisie. Pamiętaj, aby przy wyborze diety zaznaczyć rodzaj posiłku, np. zupa lub danie główne. UWAGA! Menu diet specjalnych np. bezglutenowa, bezmleczna itp. jest niezależne od standardowego jadłospisu i może się znacząco różnić.

Kontakt z firmą kateringową

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem kateringu poza szkołą (imprezy okolicznościowe) prosimy o kontakt z Rodzinną Pracownią Kulinarną pod numerem tel. 535-666-709. Wszelkie pytania dotyczące menu prosimy kierować do firmy kateringowej.