Jadłospis dla SP1

Ważne! Instrukcja nowej wersji systemu Kid-eat

Szanowni Państwo, prosimy o weryfikację danych w zakładce "moje konto" --> edytuj swoje dane --> najważniejsze adres e-mailowy, numer telefonu oraz Państwa dane w profilu rodzica - nie dziecka. Dodatkowo prosimy o weryfikację klasy dziecka --> przy danych dziecka "edytuj". W przeciągu najbliższych dni przeprowadzimy aktualizację systemu w związku z czym na Państwa adres e-mailowy wyślemy instrukcję logowania/zamawiania oraz nowe hasło do pierwszego logowania.

https://kid-eat.com

https://kid-eat.com/wp-content/uploads/2023/11/Instrukcja-rodzice-kid-eat.pdf

Pobierz jadłospis na cały miesiąc

Jadłospis

Jadłospis pdf

Więcej

Cennik

Zestaw: zupa, danie główne, napój - 16,00zł
Zestaw: zupa - 3,00zł
Zestaw: danie główne, napój - 14,00zł
Dieta - dodatkowo 1,00zł
Deser - 4,00zł
Opakowanie na wynos 1zł

Opcja: dieta

Wybierając jedną z czterech opcji diety, np. wegetariańską, danie główne jest podawane z wegetariańskim zamiennikiem, np. zamiast filetu z kurczaka podawane są kotleciki warzywne. Reszta dodatków pozostaje taka sama jak w standardowym jadłospisie. Należy pamiętać, aby nie zmawiać opcji "dieta wegetariańska" w dniu, gdy danie oznaczone Vege w jadłospisie jest daniem głównym. UWAGA! Menu diet specjalnych np. bezglutenowa, bezmleczna itp. jest niezależne od standardowego jadłospisu i może się znacząco różnić.

GRAMATURY : zupy:250-300ml , napoje 200ml, kasza, ryz, skrobia: 150gr, warzywa, surówki: 100-120gr, mięsa: 90-110gr, ryby 90-110gr, sosy, dodatki 40-60gr.

Alergeny:

1. Gluten 2. Skorupiaki i produkty pochodne. 3. Jaja i produkty pochodne. 4. Ryby i produkty pochodne. 5. Orzeszki ziemne produkty pochodne. 6. Soja i produkty pochodne. 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). 8. Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje/orzech pistacjowy, orzechy makadamia i produkty pochodne. 9. Seler i produkty pochodne. 10. Gorczyca i produkty pochodne. 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne. 12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2. 13. Łubin i produkty pochodne. 14. Mięczaki i produkty pochodne. Wobec tego, że czasami otrzymujemy od dostawców zamienniki produktów, w menu wpisujemy rozszerzony zakres alergenów