Jadłospis dla Łejerów, Społecznej 2

Pobierz jadłospis

Jadłospis

Cennik

Zestaw: zupa, danie główne, napój - 15,00zł
Zestaw: danie główne, napój - 13,00
Zestaw: zupa, napój - 6,00zł
Dieta - dodatkowo 1,00zł
Śniadanie - 4,00zł
Deser - 4,00zł
Opakowanie na Wynos 1zł!

INFORMACJA

Drodzy Rodzice Łejerscy, Informujemy, że wszyscy Rodzice, którzy odbierają swoje pociechy 1-3 ze szkoły i chcieliby przy okazji odebrać obiady na wynos dla starszych dzieci z 4-8 będących na on- line i dla innych członków rodziny zapraszamy serdecznie do zamawiania posiłków jak do tej pory na www.kid-eat.pl z zaznaczeniem WYNOS. Obiady można będzie odbierać na zapleczu kuchenki łejerskiej od godziny 12.30 do 16.00 od wtorku 27.10.20r.

Dowozy do domu

Rodzicom dzieci 4-8 jak i wszystkim użytkownikom łejerskim, którzy nie mogą podjechać do Łejerów w celu odebrania posiłków proponujemy opcję KLIENT ZEWNĘTRZNY na www.kid-eat.pl z DOWOZEM do domu ! Obsługujemy: !!! WINOGRADY< JEŻYCE< WINIARY< WILCZAK PIĄTKOWO< NARAMOWICE< !!! minimalne zamówienie to kwota 34,5 zł czyli np. 3 x danie główne !!! dostawy posiłków w godzinach 13.00- 17.00- prosimy o wyrozumiałość. W celu zamówienia posiłku z dowozem do domu, prosimy o: * wejście na swoje konto na www.kid-eat.pl *w zakładce ,,moje dane” wybrać opcję : KLIENT ZEWNĘTRZNY * specjalnie dla swoich stałych klientów, proponujemy 15 % rabat od ceny z dowozem, aby go uzyskać prosimy jednorazowo o telefon do operatora www.kid-eat.pl tel. 530 763539 Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za słowa wsparcia, otuchy i wyrazy solidarności, daliśmy sobie tydzień na ratowanie kilku zbędnych w tej chwili etatów w naszej firmie, dlatego każdy zamówiony przez Państwa obiad jest dla nas ogromnie ważny i krokiem do przodu w walce o utrzymanie miejsc pracy. Z całego serca dziękujemy, życzymy Wszystkim Państwu dużo sił i zdrowia przede wszystkim. Ania i Rafał Czekała / Rodzice Anieli i Ambrożego / wraz z ZESPOŁEM RODZINNA PRACOWNIA KULINARNA www.rpkulinarna.pl kontakt@rpkulinarna.pl 535666709 796666709

ALERGENY POKARMOWE :

Mleko oraz jego przetwory (1); Gluten (2) ; Jajka i produkty pochodne (3) ; Seler i produkty pochodne (4) ; Ziarno sezamu ; Soja, Orzechy (5)