SP 40

Ważne! Aktualizacja systemu kid-eat.

Szanowni Państwo, prosimy o weryfikację danych w zakładce "moje konto" --> edytuj swoje dane --> najważniejsze adres e-mailowy, numer telefonu oraz Państwa dane w profilu rodzica - nie dziecka. Dodatkowo prosimy o weryfikację klasy dziecka --> przy danych dziecka "edytuj". W przeciągu najbliższych dni przeprowadzimy aktualizację systemu w związku z czym na Państwa adres e-mailowy wyślemy instrukcję logowania/zamawiania oraz nowe hasło do pierwszego logowania.

https://kid-eat.com

https://kid-eat.com/wp-content/uploads/2023/11/Instrukcja-rodzice-kid-eat.pdf

Jadłospis

Pobierz

Cennik

Zestaw: zupa, danie główne, napój - 15,00zł
Zestaw: danie główne, napój - 13,00
Zestaw: zupa, napój - 5,00zł
Dieta - dodatkowo 1,00zł
Bułka - 4zł
Deser - 4zł
Zupa - 3zł (zupa dla nauczycieli oraz dzieci, których rodzice nie złożyli pisemnych deklaracji w sekretariacie szkoły)

Dieta

W systemie istnieje możliwość wybrania diety. Zaznacz w kalendarzu np. dieta bezmleczna a otrzymasz danie główne nie zawierające w składzie mleka. Opcja dodatkowo płatna (1zł)

Alergeny:

1. Gluten 2. Skorupiaki i produkty pochodne. 3. Jaja i produkty pochodne. 4. Ryby i produkty pochodne. 5. Orzeszki ziemne produkty pochodne. 6. Soja i produkty pochodne. 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). 8. Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje/orzech pistacjowy, orzechy makadamia i produkty pochodne. 9. Seler i produkty pochodne. 10. Gorczyca i produkty pochodne. 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne. 12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2. 13. Łubin i produkty pochodne. 14. Mięczaki i produkty pochodne. Wobec tego, że czasami otrzymujemy od dostawców zamienniki produktów, w menu wpisujemy rozszerzony zakres alergenów